15.02.2018

Sheila Walsh ,,Wewnętrzna burza. Zmień chaos swoich uczuć, na prawdę o sobie- recenzja''' Zachęcam Cię, byś dała sobie czas. Nie pędź przez tę burzę. Pozwól by trwała przez jakiś czas w tobie szalała, aż wyrzuci wszystko czym trzeba się zająć, na brzeg Twojej duszy''

To właśnie te słowa autorki mają zachęcić kobiety na całym świecie do tego, aby nie bały się swoich wewnętrznych rozterek i ukrytych uczuć, wnoszących do  życia chaos. Wszystko poprzez to, że nawet najbardziej trudne burze można przetrwać. Oczywiście, jeśli się chce. 

Sheila Walsh, jak na mówczynię motywacyjną przystało, w swojej książce ,,Wewnętrzna burza. Zmień chaos swoich uczuć na prawdę o sobie" pokazuje, że prawdziwy spokój i nadzieję można odzyskać tylko dzięki zawierzeniu Bogu.

Bazując na własnych negatywnych doświadczeniach życiowych oraz doświadczeniach innych kobiet pokazuje czytelnikowi, że każde negatywne uczucie da się przekształcić w coś pozytywnego - Ból w siłę, rozczarowanie i lęk w punkt zwrotny w życiu, a trudne sytuacje bez wyjścia w nadzieję. Dla Boga bowiem, nie ma rzeczy nie możliwych.

Autorka bardzo ładnie pokazuje, że aby w pełni się uwolnić należy przebaczyć drugiemu człowiekowi, który wyrządził nam krzywdę.

Wstyd i nienawiść można zamienić na miłość, żal w wytchnienie, a narastającą wściekłość lepiej jest wykrzyczeć w jakimś odosobnionym miejscu, aniżeli wyładowywać złość na ludziach.


Książkę, gorąco polecam każdemu niezależnie od jego wieku. Książka jest bardzo szczera, a autorka dzieli się w niej swoimi osobistymi przeżyciami rodzinnymi i zawodowymi.
Zachęca w niej do osobistych przemyśleń i pokazuje na przykładach, że prawda uwalnia.
Każdy z rozdziałów kończy się modlitwą, która jest jak koło ratunkowe dla wierzących kobiet znajdujących się w kryzysie.


Książkę zrecenzowałam dzięki uprzejmości Wydawnictwa Święty Wojciech


fot. materiały wydawnicze

Autor : Sheila Walsh
Tytuł : Wewnętrzna burza. Zmień chaos swoich uczuć na prawdę o sobie.
Liczba stron : 300
Oprawa: Miękka ze skrzydełkami

Cena : 27, 20


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza