19.02.2018

James Stuart Bell '' Jezus mówił dziś do mnie''- recenzja

Książka autorstwa James'a Stuart'a Bell'a pt. '' Jezus mówił dziś do mnie. Historie cudownych spotkań dzieci z Jezusem i Aniołami to bardzo piękna i wartościowa pozycja książkowa, która pokazuje, że bezgraniczne zaufanie Bogu pomimo wielu trudności w życiu pozwala na całkowitą zmianę rzeczywistości.

Na kartach książki poznajemy dzieci, które niejednokrotnie swoją wiarą potrafią zaskoczyć nie jednego dorosłego.  Co więcej na kartach książki przekonujemy się, że łaska Boża czyni cuda, których prawdopodobnie wiele osób by się nie spodziewało.

Autor stosując prosty język charakterystyczny dla dzieci, pokazuje że stając się jak one - tak bardzo pełne bezgranicznego zaufania Bogu, łatwiej przezwyciężymy trudności pojawiające się w życiu.

Tym co szczególnie mnie ujęło, są przepiękne świadectwa cudów, nawróceń i uzdrowień.fot. materiały wydawnictwa''Na przemian traciłam i odzyskiwałam świadomość, zanim moje serce wreszcie zabiło po raz ostatni. Umarłam. Gdy mój duch oddzielił się od ciała, usłyszałam szloch mamy przebijający się przez warstwy odległych ech. Wróciła ze spotkania grupy biblijnej, gdzie wyjaśniono jej, jak się za mnie modlić. (…) Za sprawą Jego jednego dotyku moja śmiertelna choroba cofnęła się. On sam jedną komendą uspokoił moją burzę. Potrzeba wieczności, by Mu podziękować.''

Czasami warto rozejrzeć się wokół siebie, a Jezus przemawia nie tylko poprzez objawienia Aniołów, ale przede wszystkim poprzez obecność innych ludzi w naszym życiu... . 
Czy spróbujemy usłyszeć jego głos i stać się jak dzieci, zależy jedynie od Nas.

Książkę polecam każdemu, niezależnie od jego podejścia, stosunku do wiary i otaczającego świata. Jest to piękna pozycja, która uczy pokory względem życia.

Książkę zrecenzowałam dzięki uprzejmości Wydawnictwa Esprit :)
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz