16.11.2017

Najwyższa pora na zmiany, czyli Katarzyna Ryrych ''Życie motyli''

Kiedy kobieta osiąga magiczną 50-tkę, w sensie dosłownym zaczyna tracić grunt pod nogami- zostawia ją ukochany mąż, jej syn się do niej nie odzywa i na dodatek musi mieszkać u krewnej, można by mieć wrażenie, że dzieje się istna tragedia.

Z drugiej zaś strony, może być to piękny początek czegoś ważniejszego. Początek drogi do odrzucenia tego co nie rozwija, do wyjścia ponad własne ograniczenia i znalezienia własnego miejsca w świecie.

Na kartach książki autorstwa Katarzyny Ryrych, zatytułowanej ''Życie motyli'' poznajemy kobietę po przejściach- Izydorę, która boryka się z trudami codzienności.

Ponieważ Kobieta nie potrafi dostrzec swojej prawdziwej wartości, za wszelką cenę próbuje dopasować się do otaczającej rzeczywistości- zazwyczaj z marnym skutkiem.

Nie jest błędem stwierdzenie, że książka Katarzyny Ryrych jest książką rozwojową.
Jest bowiem pozycją, która uczy dokonywania wyboru i kompromisów, tak aby spełniając wymagania otoczenia nie zatracić prawdziwych własnych oczekiwań.

Choć książka nie jest typem kobiecego poradnika, myślę że każda z nas, niezależnie od wieku znajdzie w tej książce jakąś życiową mądrość dla siebie.

'' Życie motyli'' to książka poruszająca serca do głębi. Pobudzająca do myślenia nad tematem asertywności, samotności i egoizmu.
Tej wyjątkowej samotności, kiedy to my sami tak właściwie mamy dość swojego towarzystwa.

Książka uczy, jak zerwać ze wszystkim tym co nas ogranicza i w pewnym rodzaju tłamsi. Prowokuje do zmiany, zaczynającej się często od małego kroku.

Zdecydowanie polecam tę pozycję każdemu, niezależnie od jego wieku.


Książkę zrecenzowałam dzięki uprzejmości Wydawnictwa Literackiego.

fot. materiały wydawnictwa


Wydanie: I
Data premiery: luty 2017
Format: 130x205 mm
Formaty: EPUB MOBI
Zabezpieczenia: watermark
Oprawa: broszurowa ze skrzydłami
Liczba stron: 288
ISBN: 978-83-08-06302-6

cena : 34,90Image result for wydawnictwo literackie


1 komentarz: