28.12.2016

Carver Alan Ames Łagodny Duch- recenzja

Kolejna z książek autorstwa Carvera Alana Amesa zatytułowana '' Łagodny Duch '' opowiada o historii nawrócenia autora.
Książka ma charakter bardzo osobisty. Podobnie jak w przypadku dwóch poprzednich pozycji książkowych pt ''Oczami Jezusa'' oraz '' Oczami Bożej Miłości'' opowiada ona o objawieniach doświadczonych przez autora.
W przypadku tej książki, czytelnik może odnaleźć w niej niezwykle cenne wskazówki na temat tego jak powinno wyglądać życie prawdziwego chrześcijanina oraz inspiracje na każdy dzień rozwijania swojej własnej duchowości.

Ponieważ książka '' Łagodny Duch'' w całości wypełniona jest refleksjami na temat życia ludzkiego i tego jaką rolę odgrywa w nim Bóg, przesłaniami objawionymi autorowi przez Ducha Świętego oraz listami i wywiadami jest bardzo cenną pozycją książkową, która moim zdaniem powinna znaleźć się w biblioteczce każdej osoby wierzącej.

Przemyślenia i wskazówki autora zawarte w książce, powinny pomóc każdemu z nas w odkrywaniu piękna wiary, a wywiad z autorem przeprowadzony przez księdza Rene Laurentina, francuskiego teologa, wybitnego mariologa, zaangażowanego w propagowanie oraz badanie prywatnych objawień maryjnych, znajdujący się na końcu książki stanowi idealne podsumowanie do tego, co zawiera w sobie książka.

Serdecznie polecam tą pozycję książkową każdemu z nas, niezależnie od tego czy już zna piękno wiary, czy dopiero go poszukuje i odkrywa. 

Łagodny Duch
fot. materiały wydawnictwa

 Format: 20,5 cm x 14,5 cm
Oprawa: miękka
Liczba stron: 270
Wydawca: Wydawnictwo Esprit

cena: 29,90


Za udostępnienie egzemplarza do recenzji serdecznie dziękuję Wydawnictwu Esprit.

 

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza