20.11.2017

Zapowiedzi od Wydawnictwa Święty Wojciech

Pete Greig,
Modlitwa 24/7
 liczba stron: 400
 cena: 39,90 zł
 ISBN: 978-83-8065-062-6


Odmień swoje życie!
Ruch Modlitwy 24/7 staje się coraz bardziej znany i powszechny. Pierwsza sala modlitwy powstała w 1999 roku w hali magazynowej w Chichester
w Anglii. Dziś Modlitwa 24/7 jest obecna w kościołach, domach, slumsach, więzieniach i kampusach już w ponad połowie krajów na ziemi – jak dowiadujemy się z książki Modlitwa 24/7, która właśnie ukazała się nakładem Wydawnictwa Świętego Wojciecha.
Dla wielu chrześcijan modlitwa to wyłącznie obowiązek, który w codziennym życiu ma niewielkie znaczenie. Greig opowiada historię ruchu 24-godzinnej modlitwy: szczegółowo opisuje drogę, podczas której modlitwa przekształcała się z obowiązku w sens życia duchowego. Śledzi z bliska życie i posługę członków ruchu i przedstawia czytelnikom niezliczone świadectwa tego, jak Bóg odpowiada na modlitwy, zmieniając przy tym życie pojedynczego człowieka i całego społeczeństwa.
Modlitwa, misja i sprawiedliwość
Jak przekonuje autor – „Modlitwa musi przekuć się w działanie, dlatego ta książka opowiada o czymś więcej niż tylko o modlitwie i obecności. Mówi również o misji i sprawiedliwości”. Modlitwa potrafi się urzeczywistnić na tysiąc różnych sposobów, czego dowodem są świadectwa zawarte w książce. 
Modlitwa 24/7 będzie niezwykłym wsparciem dla wszystkich próbujących pogłębiać swoją wiarę poprzez nawiązanie relacji z żywym Bogiem, pomoże odkryć jak się modlić.
Bear Grylls o Modlitwie 24/7
„Pete Greig, mój przyjaciel, napisał ja po to, żeby pomóc zwykłym „brudnym” ludziom – takim jak ja – odnaleźć nieco więcej Bożej chwały i inspiracji. Modlitwa 24/7 to przejmująca, osobista i szczera historia o największej przygodzie życia. Została napisana z serca, ręką tytana modlitwy, którego kocham i podziwiam”.
O autorze:

Pete Greig – bestsellerowy autor książek, inicjator i założyciel Ruchu  Modlitwa 24/7, aktualnie obecnego w ponad połowie krajów świata. Jest pastorem w Emmaus Rd, Guildford w Anglii, wykłada w St Mellitus Theological College w Londynie. 

Literatura dla dzieci i młodzieży :


Boże Narodzenie. Książka do kolorowania
Antonia Jackson, Felicity French

32 str., 200 x 213 mm, oprawa miękka, ISBN 978-83-8065-108-1, cena 7,90 zł

Potrzebujesz pozbyć się natłoku myśli, odsunąć stres, być kilka minut sam na sam z Bogiem?
Chwyć za kredki lub pisaki i nadaj barwy historii Bożego Narodzenia. Dzięki tej książce do kolorowania możesz rozważać je krok po kroku, scena po scenie – możesz stworzyć własną opowieść wigilijną.Biblia w obrazach                          
Laureen Bouyssou 
32 str., 230 x 300 mm, oprawa twarda, ISBN 978-83-8065-095-4, cena 25,00 zł   
Książka zawiera 15 bajecznie kolorowych, dużych (dwustronicowych) ilustracji, przedstawiających wydarzenia ze Starego i Nowego Testamentu, które pozwolą dzieciom odkrywać Biblię, dobrze się przy tym bawiąc. Bogactwo szczegółów z pewnością przykuje uwagę małych czytelników lat. Towarzyszący ilustracjom komentarz biblijny ułatwi zrozumienie poszczególnych scen.
Książka przeznaczona dla dzieci w wieku 3-5 lat.Opowieść o Bożym Narodzeniu  

Stephanie Jeffs, John Haysom,          

32 str., 220 x 250 mm,  oprawa twarda, ISBN 978-83-8065-014-5, cena 19,90 zł 

Oto historia, która wydarzyła się dwa tysiące lat temu: narodziło się Dziecię, Jego przybycie ogłosili aniołowie, rozradowani pasterze przybiegli do żłóbka. Po nich z darami przybyli mędrcy z dalekich stron. A matka Jezusa, Maryja, zachowywała te wszystkie wydarzenia w swoim sercu.
Ta pięknie zilustrowania opowieść o Bożym Narodzeniu przyniesie czytelnikom – małym i tym nieco starszym – dużo radości i pomoże zastanowić się nad jednym z najważniejszych świąt. Dla dzieci w wieku 6-12 lat.2 komentarze:

  1. Myślę, że wybiorę coś dla najmłodszych w rodzinie.:)

    OdpowiedzUsuń
  2. :) Myślę, że najmłodsi w rodzinie się ucieszą:). Wydawnictwo ma kilka fajnych perełek :), których recenzja niedługo się pojawi u mnie na blogu :)

    OdpowiedzUsuń